Gorące krzesła

Opublikowany | 0 comments

Gorące krzesła
w przeźmierowie przedszkole przeźmierowo najlepsze z przeźmierowa http://www.sukienkimm.pl/slubne/

Ta zabawa także zalicza się do nurtu klasyki i na wielu weselach jest po prostu obowiązkowa. Udział może wziąć spora grupa weselników, co jest dobrą informacją dla osób, które lubią w trakcie przyjęcia nieco poszaleć.

Zasady są bardzo proste, a rekwizyty nie wymagają specjalnego zachodu. Na środku sali musi znaleźć się jakaś liczba krzeseł, które stoją sobie w rzędzie. Uczestnicy zabawy spacerują wokół siedzisk, a z głośników wydobywa się muzyka.

W momencie, gdy dźwięki ustaną gracze muszą zająć miejsce na krześle. Trzeba nadmienić, że krzeseł jest zawsze o jedno mniej, aniżeli uczestników. Oznacza to, że z każdym „przystankiem” jedna osoba odpada, ponieważ równocześnie z rzędu zabiera się siedzisko.

siersc.alergicznie.net.pl

W grze tej może uczestniczyć nawet kilkanaście osób – generalnie wszystko zależy od ilości dostępnych krzeseł. Praktyka pokazuje, że ta zabawa cieszy się sporym zainteresowaniem. Mogą w niej brać udział zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy imprezy, kobiety oraz mężczyźni. Nie trzeba wykazywać się sprawnością fizyczną ani pić alkoholu, więc to świetna propozycja w kategorii zabaw familijnych. Co ciekawe, istnieje również udoskonalona wersje gorących krzeseł, która dostarcza dodatkowych wrażeń.

Znaczenie siedzisk jest w tym przypadku równie istotne. Gracze siadają, a następnie każdy z nich ma za zadanie znalezienie ukrytego na sali przedmiotu. Ten, który uczyni to jako ostatni i nie zdąży zająć miejsca siedzącego, odpada i musi wykonać na rzecz młodej pary jakieś zadanie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *